ФОТОСЕСІЯ ВАГІТНОСТІ

Час швидкоплинний і так хочеться, щоб найкращі моменти в житті залишилися в пам'яті надовго. У кожного є своя думка, але ми вважаємо, що якісні фотографії повинні бути в кожній родині. Добре, якщо вдасться знайти людину, яка стане сімейним фотографом, тобто зніме ваше весілля, вагітність, малюка з перших днів життя, і далі періодично все ваше сімейне життя.

Про фотосесію вагітності

Приходячи на фотосесію майбутня мама довіряє фотографу найпотаємніше, що у неї є. Зрозуміти цей стан і вловити емоції зможе тільки жінка, а якщо у фотографа ще є діти – це ідеальний варіант. Такий фахівець відчуватиме Вас і постарається відобразити в фото вагітності саме ті почуття та емоції, які Ви хочете відобразити і зберегти на все життя. Звертайте увагу, при виборі фотографа, на кількість і якість фото  в його портфоліо. Фотографії повинні торкнутися струн Вашої душі. 

 

Актуальні питання
Найкраще записуватися на фотосесію вагітності на 7-8-му місяці вагітності. Для двійні – це 5-6-й місяць. 
На цьому терміні животик вже помітно округляється, майбутня мама вже звикла до свого стану, токсикоз не турбує і животик дозволяє ще прийняти художні пози.

 

Одяг
Вибирайте такі речі, в яких Вам буде комфортно і вільно. Таким чином, Ви зможете розслабитися і отримувати задоволення від фотосесії. Вагітні жінки прекрасні, вони незвичайні навіть в простій майці або сорочці чоловіка. Якщо ви будете фотографуватися з чоловіком (і старшою дитиною/дітьми), рекомендують одягатися в одній колірній гамі - добре виглядають джинси і світлі футболки/сорочки, не беріть одяг темних тонів.

Некрасивих вагітних не буває, але ми рекомендуємо скористатися послугами візажиста, макіяж повинен бути спокійним.

 

Реквізити
Прекрасно виглядають предмети, які в майбутньому будуть належати малюкові - м'які іграшки, дитячі книжки, повітряні кульки. Також добре і яскраво прикрасять фотографію смачні корисності: фруктовий або овочевий кошик, стакан соку або молока. Ще в кадрі будуть прекрасно виглядати різноманітні квіти, особливо польові, наприклад: ромашки, незабудки і т.д. Найголовніше – візьміть, будь ласка, гарний настрій і позитивний настрій! Це допоможе нам зробити незабутню, захоплюючу і саме таку, як Ви побажаєте, фотосесію вагітності.

весільний фотограф, весілля, фотограф, фотозйомка весіль, весільна фотосесія, весільна фотозйомка, професійний фотограф, відеооператор, відеозйомка весілля, весільна відеозйомка, відеозйомка, професійна відеозйомка, рекламна зйомка, весільне відео, рекламне відео, відео весілля, відеоролик, відеографи, фотограф Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, фото і відео весіль, wedding, wedding photographer, wedding videographer, wedding photo, wedding Ukraine, wedding Lviv, свадьба во Львове, свадьба видео, свадьба фото, свадебный фотограф, свадебный видеограф, свадебный клип, свадебный фильм, видеосъемка, свадебная видесъемка, свадебная фотосъемка, фотограф на свадьбу, фотограф Львов, видеооператор во Львове, сімейний фотограф, фотосесія дітей, сімейні фото, сімейна фотосесія, сімейні фото