ФОТОСЕСІЯ НЕМОВЛЯТ

Чим менша за віком дитина, тим цікавішими і пам'ятнішими будуть фото. Якщо ви хочете отримати красиві  “сплячі”  фото, в гарних позуваннях, у кошиках, пледиках, красивих пов”язках, шапочках і тд., така фотосесія мала би відбутись до того,  як дитині виповниться 10 днів. А взагалі, чим раніше, тим краще. У цей період дітки майже весь час сплять, їх можна викладати в різні цікаві пози. Їм комфортно з ручками під головою і ніжки самі складаються колінками до тіла, вони спокійно можуть спати як на боці, так і на спинці чи животику. Після 10 денного віку дитинка вже гірше спить, більш чутлива до запахів і дотиків навколишніх. Крім того, в дуже багатьох діток після 10 днів починаються природні  коліки, і тоді вже фотосесія може бути мукою для самих батьків, коли дитинка не засинає, плаче на руках і, навіть, коло грудей. Починаючи з 10-14 днів діти вже активно машуть ручками і самі себе ними можуть розбудити. Їх вже, практично, неможливо вкласти в позу ембріона і підкласти ручки під голову.

новонароджені, фотограф немовлят, фотосесія немовлят

ДЕ МОЖНА ПРОВОДИТИ ФОТОСЕСЮ

Фотоесія проходить, як правило, в домашніх умовах. Однак буває, що людям цікава і студійна зйомка. Вибір за вами, якщо у вас є особистий транспорт і ви спокійно можете дістатися до студії.

Фотосесія вдома. 

Велика перевага такої зйомки це те, що вдома добре і затишно, все під рукою, є можливість не обмежуватися в часі, ми завжди можемо зробити стільки перерв, скільки вам необхідно, щоб погодувати малюка, просто поносити на руках і заспокоїти. Нам достатньо денного світла з вікна, щоб отримати якісні красиві кадри вашого малюка, так як ми використовуємо професійну фототехніку.

Однак, якщо літо за вікном, якщо багряна тепла осінь, іноді ми можемо вийти і на свіже повітря, фотосесія на вулиці теж має ряд своїх переваг. Найголовніша з яких, це власне краса природи, ми можемо влаштувати зйомку в якомусь мальовничому місці, тоді фотографії вийдуть барвистими і багатими.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОНАРОДЖЕНОГО

Велике прохання, дорогі матусі, постарайтеся добре виспатися за день до зйомки, відпочиньте, по можливості, від домашніх турбот, приведіть себе в порядок і одягніть Ваш улюблений святковий одяг. Наша Вам порада, перед фотосесією не вживайте нічого нового з продуктів (це стосується годуючих мам), ми ж не хочемо, щоб у дитини проявилася алергічна реакція.

Дітки змінюються дуже швидко, не втрачайте щасливі миті перших днів життя малюка, вже в місяць дітки виглядають не так, як в перші тижні народження. Через роки, ви з цікавістю будете дивитися на те, як дорослішає ваша дитини і думати, як летить час і як чудово, що ви зробили фотосесію для вашого новонародженого малюка. А вже в якому захваті буде сама дитина, розглядаючи з посмішкою свої фото!

сімейний, дитячий фотограф Львів, сімейні фото, сімейна зйомка

весільний фотограф, весілля, фотограф, фотозйомка весіль, весільна фотосесія, весільна фотозйомка, професійний фотограф, відеооператор, відеозйомка весілля, весільна відеозйомка, відеозйомка, професійна відеозйомка, рекламна зйомка, весільне відео, рекламне відео, відео весілля, відеоролик, відеографи, фотограф Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, фото і відео весіль, wedding, wedding photographer, wedding videographer, wedding photo, wedding Ukraine, wedding Lviv, свадьба во Львове, свадьба видео, свадьба фото, свадебный фотограф, свадебный видеограф, свадебный клип, свадебный фильм, видеосъемка, свадебная видесъемка, свадебная фотосъемка, фотограф на свадьбу, фотограф Львов, видеооператор во Львове