VIDEO PRODUCTION

Існує такий вислів: "Реклама - рушій прогресу". В наш час якісний рекламний контент на телебаченні, сайті чи соц.мережах, дозволяє гучно заявити про себе на ринку і продати або надати послуги якнайбільшій кількості людей.  Промо ролики, рекламна відеозйомка, рекламна фотозйомка це ті інструменти, за допомогою яких можна розгорнуто показати потенційному клієнту переваги саме Вашого продукту чи послуги. Це дає змогу бути на крок попереду конкурентів. До Ваших послуг команда відеографів, аерозйомка, сценарист та студія звукозапису з найкращими голосами дикторів України. Ми маємо змогу працювати як в Україні так і за кордоном,  з фізичними особами та з великими підприємствами.

Lashes Boutique Studio

Жіноче царство краси, студія з моделювання погляду. Дівчата - професіонали своєї справи, тонка і відповідальна робота.

Промо ролик для Lashes Boutique Studio. 

New York Strit Pizza

Промо ролик для франчайзингової компанії піцерій  "Нью-Йорк Франшиза". Тиждень поїздок по Україні, 2300 кілометрів позаду, Чернігів, Одесса, Чернівці. Стильні заклади, привітний персонал, нереально смачні страви...

 

Zoom support | Навколо світу

Zoom Support українська компанія, яка займається дистанційною підтримкою користувачів Windows та Apple по всьому світу. Ми знімали корпоративне свято в стилі пригодницького роману Жуля Верна «Навколо свііту за вісімдесять днів».
Ресторан "Термінал А" |  Ведучий Назар Бійчук

 Sveet Lana | Bakery master

 "Sveet Lana"  неймовірно смачна випічка, встояти проти якої не можливо! Запрошуємо у солодкий світ смаколиків. Справді якісна Та божественно смачна випічка від професіоналів, що закохані у свою справу!

 

International Hope Festival | Lviv 2015 

Промо ролик для організації Франкліна Грема,   "Міжнародний фестиваль надії"  у Львові.  Масштабна подія, яка проходить кожного року у різних країнах світу. Сполучені Штати Америки, Токіо, Бразилія. 35 000 людей, чудова організація, неповторна атмосфера... 

 

Warm winter | Backstage

Тепла зима. Таку назву ми дали  Backstage ролику,  знятого для наших партнерів  з студії декору "Dim Fik dekor". Приємно мати справу з професіоналами своєї справи, все креативно, організовано і зі смаком. 

Кіноманія на GlobalLogic

Корпоративне свято для ІТ компанії GlobalLogic. Цього разу в стилі "Кіноманія". Образи та костюми приємно здивували, від "Матриці" до Фредді Крюгера. Цікаві конкурси від ведучого Назара Бійчука, музичне оформлення від гурту "Бандіт". Якщо відпочивати і розважатись, то лише так як GlobalLogic.

Happy memories…

Сімейні фотосесії, це маленьке диво. Ти ніби на короткий час поринаєш у атмосферу сім'ї, і ніби стаєш її частинкою. Емоції, почуття, взаємна опіка, любов, щастя...Ось такими мазками, ніби малюючи картину, можна описати те, що ми спостерігали в сім'ї Олі, Андрія та маленького Артура... 

Промо ролики, рекламна відеозйомка, рекламна фотозйомка

Якісний рекламний контент на телебаченні, сайті чи соц.мережах

команда відеографів, аерозйомка, сценарист та студія звукозапису з найкращими голосами дикторів України