Reviews

What our clients say about collaboration

Будь ласка, залиште свій відгук, для нас це дуже важливо!

Олександр Лебедь

Ми не уявляли як можна зробити фотосесію нашої родини, в якій п'ятеро маленьких дітей. VENDZART STUDIO, довели те, що коли справою займаються професіонали, все можливо. На сам перед ми задоволенні тим, що нам запропонували креативні рішення, на які ми навіть не розраховували. Наталя та Роман, почувши наші бажання (які були дуже простими, і примітивними) показали інші варіанти, і дали можливість обрати найкраще, хоча для них запропоновані завдання були точно складнішим. Нам як клієнтам, було дуже приємно відчувати таку турботу. Но, а сам процес творення, став приємною розвагою яку ми не забудемо ніколи. Ну і саме головне, це результат. Він перевершив наші очікування. Ду-у-уже рекомендуємо VENDZART STUDIO

Михайло і Анастасія

Дорогі Наталя та Роман, безмежно дякуємо Вам за те, що саме Ви були поруч з нами в найщасливіший для нас день - день нашого одруження. Адже Ви подарували нам справжню казку, в яку крізь час хочеться повертатися знову і знову. Можемо з впевненістю сказати, що команда Vendzart - це Професіонали своєї справи!!! Фото і відео створені надзвичайно майстерно, якісно та неповторно, бо на них закарбовані такі живі, справжні, незабутні та найяскравіші моменти нашого весілля. У такий хвилюючий день працювати з Vendzart Studio було дуже легко, цікаво та захоплююче. Ваш творчий підхід до своєї роботи справді вражає! Тож бажаємо Вам подальших нових звершень, оригінальних ідей та успіхів у всіх починаннях. Ви однозначно НАЙКРАЩІ! Рекомендуємо Vendzart Studio усім!!

Олександр і Валентинка

Наша сім'я сильно хотіла ще раз під іншим кутом глянути власне весілля. Коли очікуєш свою кіно історію, уявляєш собі неймовірні кадри з шикарним настроєм, звуком і емоціями, тобто планка на яку розраховуєш дуже висока і Vendzart навіть перевершили наші очікування!) І ось коли прийшов обіцяний час нам позвонили і передали нашу очікувану історію. Ми дивилися з вражаючим захопленням, відеоперегляд знову переносив нас в самі найзахопливіші моменти і в кожному кадрі відмічалась креативність та висока якість професіоналів які монтували та знімали наше весілля. Батьки, родичі та друзі передивлюючись знову та знову не можуть не втриматись щоб не розповісти нам свої приємні враження від перегляду. Ще раз дякуємо професіоналам Vendzart за чудовий шедевр!
 

Андрія, Оля, Артур і Соля

Наталочка і Роман, ви створили найціннішу для нас скарбничку! Ви зафіксували день народження нашої сім'ї і передали це з максимальною палітрою емоцій того щасливого дня. Згодом ми мали чудову фотосесію з нашим 10 місячним Артурчиком на природі і саме на ній відображені перші його кроки та вже чітко окреслені риси обличчя. І зовсім нещодавно ви подарували нам майстерно виконані портрети нашої новонародженої донечки Соломійки. Час летить шалено і ці митті більше не повторяться, але так круто, коли знову і знову можна повертатись до них наче вживу. Щиро вдячні вам за майстерність, витримку, особливий підхід, включаючи до діток і за чудовий час та ваші шедеврики!!!!

Андрій, Аліна

Студія VendzArt, дякуємо вам за якісні весільні фото - та відеоматеріали. Дуже сподобалося з вами працювати. Не маючи досвіда фотосесій та зйомок, під вашим керівництвом вдалося зробити чудові знімки і відео. Коли це було необхідно, ви допомагали і раділи, в інші моменти - губилися в натовпі і ловили найцікавіші миті. Дуже сподобався кінцевий варіант відео - якісно і професійно, окрема подяка за чудову аудіопідбірку. Резюмуючі... Уважні. Якіснішого, яскравішого, професійнішого та цікавішого весільного відео ми за 22 роки не бачили! І впевнені, що і не побачимо, тому що ВИ - НАЙКРАЩІ В ЦЬОМУ!

Саша і Софія Кінах

Дорогі Роман і Наталя! Щиро дякуємо вам за те, що на все життя у прекрасних фото та відео ви залишили нам найкращий спогад про наш день, день народження нашої сім'ї! Працювати з вами велика насолода. Було відчуття, що ми поїхали з друзями на відпочинок, просто гарно провести час. Сам день весілля був дуже хвилюючим і напруженим, та ви завжди були професіоналами. Завжди підтримували, підбадьорювали, піднімали настрій. А результат є вражаючим. Фото та відео просто неперевершені. Щиро дякумо вам за все! Ви - найкращі!

Андрій і Оля

Дякуємо команді VendzArt за чудово виконану роботу. У таких важкий день Ви зуміли тримати нас в тонусі і надихати. Завдяки вашій надзвичайній роботі, коножного разу ніби переносимось у день весілля переглядаючи ваші фото.Надзвичайно задоволені якістю роботи і професіоналізмом, джуе раді що саме ви були з нами в цей день і велике спасибі за це.

Оксана і Андрій

ДУЖЕ вдячні студії VendzArt за професійний підхід до нашого весілля! Спосерігала за ними вже років 5 і можу сказати на 100% довіряла саме їм. Відчувався особливий підхід в процесі зйомки, легкість і не напряжність! Результат класний, молодіжній і саме головне яскравий!Все як в казці)))) Молодці ви ідете в правильному напрямку!!!

Ірина та Юрій

Хочемо висловити величезну подяку команді Vendzart за професіоналізм. Тепер у нас будуть неймовірні спогади. Дякуємо за легкість, яка була присутня у роботі з Вами, за позитивний настрій, попри те, що всі спершу нервували))) Відео та фото вийшли дуже стильними, сонячними та сучасними!) Дорогі наречені, Vendzart-це найкращий вибір!!!